Dostawa, płatność i wysyłka na terenie Polski:

Paczka płatna z góry: 20zł Kurier, 16zł paczkomat


Nie wysyłamy za pobraniem.

Dane do przelewu:

F.H. Kirysek Agata Golch

Nr konta: 13 1140 2004 0000 3402 7405 2966 (mBank)

Po złożeniu zamówienia za towar i dostawę należy zapłacić robiąc przelew na nasze konto bankowe w tytule podając nr zamówienia. Po otrzymaniu płatności realizujemy zamówienie i wysyłamy na wskazany adres. Towar odpowiednio opakowany i zabezpieczony wysyłamy kurierem i zostaje doręczony zazwyczaj w ciągu 24h od wysyłki.

Paczki posiadają ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń wynikłych w transporcie. Warunkiem reklamacji takiej paczki jest spisanie protokołu uszkodzenia w obecności kuriera. Jeśli stwierdzą Państwo uszkodzenia należy spisać protokół szkody z kurierem, na jego podstawie wymienimy towar lub jego uszkodzoną część na nową.

Prosimy sprawdzać zawartość paczki w obecności kuriera, nawet gdy pudełko nie wygląda na uszkodzone. To nic nie kosztuje, a kurier ma obowiązek zaczekać aż sprawdzą Państwo przesyłkę.

Towar można odebrać także w naszym sklepie stacjonarnym i zapłacić za niego na miejscu pod adresem:

ul. Łanowa 40
30-725 Kraków

czynne pon-pt w godz. 9.00-17.00.

Jesteśmy także dostępni na giełdzie akwarystycznej, która odbywa się w każdą niedzielę w godz. 8.00-12.00 na ul. Komandosów 29 w Szkole Podstawowej nr 25. Nasze stoisko znajduje się zaraz przy wejściu po prawej stronie. Wstęp na giełdę jest bezpłatny.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki:

Można na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się. Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

Menu

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się