Aquael Zestaw Nano Reef 30

Aquael Zestaw Nano Reef 30

Nowoczesny, kompletny zestaw akwariowy przeznaczony do zakładania i pielęgnacji miniaturowej rafy koralowej.

Więcej szczegółów


319,99 zł brutto

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

Aquael Nano Reef 30 - Nowoczesny, kompletny zestaw akwariowy przeznaczony do zakładania i pielęgnacji miniaturowej rafy koralowej.

 

Stanowi idealne i tanie rozwiązanie dla entuzjastów akwarystyki morskiej :)Składa się z kompaktowego zbiornika akwariowego w kształcie kostki, wydajnego modułu filtracyjnego w postaci filtra przelewowego oraz specjalistycznej lampki DECOLIGHT zawierającej moduły LED 2 x 6W.


Takie akwarium doskonale nadaje się do pielęgnacji niewielkich koralowców, drobnych krabów i krewetek, a nawet najmniejszych ryb morskich.


Jest proste w obsłudze, która polega tylko na regularnym czyszczeniu i podmianach wody.

 

Akwarium posiada niebieską tylną szybę zapewniającą naturalne tło i sprawiającą wrażenie głębi optycznej. 

 

Zbiornik został wykonany z odpowiedniej grubości, wytrzymałego szkła, które jest spojone specjalnym czarnym silikonem akwarystycznym. Gwarantuje to trwałość i szczelność a także zapobiega uwidacznianiu się zabrudzeń i osadów.


Moduły DECOLIGHT zapewniają bardzo silne oświetlenie wystarczające do pielęgnacji nawet wymagających gatunków koralowców. Ochronna szyba nakrywowa zabezpiecza wnętrze zbiornika i uniemożliwia wyskakiwanie zwierząt.

 

Znajdujący się w zestawie filtr przelewowy VERSAMAX gwarantuje czystość wody oraz jej silną cyrkulację niezbędną dla wielu zwierząt morskich.

 

 

Zestaw zawiera:

 

- akwarium ze szklaną pokrywą i narożnikami

- oświetlenie Aquael DECOLIGHT 2 x 6 W LED

- filtr kaskadowy Aquael VERSAMAX

 

 

Parametry technincze:

 

- Wymiary: 29x29x35

- Pojemność: 30 litrów

- Oświetlenie: 2 x 6 W LED

- Filtr: VERSAMAX FZN-3